MEZOTERAPIA IGŁOWA

AKTUALNOŚCI » MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

CZYM JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?

Zabieg polegajacy na wprowadzeniu odpowiednio dobranego preparatu w miejsce objete problemem estetycznym.Preparaty dobieramy indywidualnie i do potrzeb klienta. Sa one wprowadzane sródskórnie za pomoca iniekcji w celu zagęszczenia włókien kolagenowych i elastynowych odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.

 Jest to zabieg bezpieczny wykorzystywany w terapii: 

  • odmłodzenia skóry(poprawienie wolumetrii twarzy, wypłycenie zmarszczek, usunięcie cieni pod oczami)
  • z cellulitem
  • z rozstępami
  • zapobiegania wypadaniu włosow

 

CO UŻYWAMY W MEZOTERAPII IGŁOWEJ?

Koktajle odmładzające zawierają substancje aktywne pobudzające procesy regeneracyjne skóry, z kolei te przeznaczone do terapii odchudzajacych  mają za zadanie blokowoac impulsy komórkowe odpowiedzialne za przyswajanie tluszczu. Ponadto składniki aktywne przyspieszają krażenie oraz poporawiają metabolizm.

 

JAK CZĘSTO NALEŻY WYKONYWAĆ ZABIEG?

Efekt mezoterapii igłowej jest najlepszy po wykonaniu serii zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Potem zaleca się zabieg przypomniający co 6 miesięcy. Jednorazowy zabieg daje efekt wyłacznie poprawienia wygladu skóry. Mezoterapia igłowa jest swietną alterntywa dla inwazyjnych i chirurgicznych metod odmładzania skóry. 

 

Po zabiegu może być widoczny rumień oraz opuchnięcia, które ustepuja do około 48 godzin. Potem skóra jest rozjaśniona, ujedrniona oraz nawilżona. 

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Wskazaniem do zabiegu jest wiotka, zmęczona, odwodniona  lub zniszczona skóra. Na mezoterapie igłowa można się zdecydowac w każdym wieku ponieważ substancje aktywne są dobierane zgodnie z oczekiwaniem klienta, dostosowane do jego wymagań, wieku oraz problemu estetycznego.