VITALSLIM ELEKTROSTYMULACJA

AKTUALNOŚCI » VITALSLIM ELEKTROSTYMULACJA

VITAL SLIM to profesjonalne urządzenie z doskonałymi rezultatami stosowane w kosmetyce, zabiegach SPA & Wellness, a także rehabilitacji i medycynie sportowej.

 

Zasada działania oraz systemy zabiegowe Vital Slim opierają się na solidnych podstawach mających swoje źródła w metodach naturalnego pobudzania procesów biochemicznych, relaksacji oraz medycynie dalekowschodniej. Synergiczne połączenie oddziaływania tych metod sprawia, że Vital Slim jest jednym z najbardziej skutecznych urządzeń w swojej klasie.

Najczęściej stosowane terapie VITALSLIM:

- odchudzające i modelujące sylwetkę
- poprawiające rzeźbę mięśniową
- wzmacniające
- relaksacyjne
- zabiegi poprawiające krążenie limfy i eliminujące tworzenie się złogów i zastojów szczególnie w kończynach dolnych.
 
 
Vital Slim wykorzystuje działanie prądów o określonej mocy i częstotliwości, a ściśle opracowane procedury zabiegowe zachowują maksymalne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
Wszystkie terapie wykonane z użyciem Vital Slim gwarantują osiągnięcie najwyższych efektów zabiegowych.
 
Nowa koncepcja padów  w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów pozwala na umieszczenie elektrod  w szybki i czysty sposób bez konieczności używania żeli przewodzących. Elektrody są tak skonstruowane aby przylegały do ciała w 100%. 
 
 
Brak konieczności używania gumowych pasów do podtrzymania elektrod powoduje skrócenie czasu przygotowania a estetyka i czystość zabiegu VITAL SLIM wpływa pozytywnie na doznania pacjentów.